2022/23 2021/22 2020/21 2019/20 2018/19 2017/18 2016/17 2015/16 Plan Pracy

2016/17

ROK SZKOLNY 2016/17

Powitanie Metropolity

W dniu 25 września 2016 r. Proboszcz Parafii Prawosławnej w Czyżach Jerzy Kulik obchodził 25 – lecie święceń kapłańskich. Uroczystej Świętej Liturgii przewodniczył Jego Eminencja, Wielce Błogosławiony Sawa, Metropolita Warszawski i całej Polski wraz z licznie przybyłym duchowieństwem. Przedstawiciele drużyny harcerskiej uczestniczyli w powitaniu Metropolity.

Rekreacja na basenie

Złaz Andrzejkowy w Narwi

W dniach 25-27.11.2016r. harcerki z 2 DH "Tropiciele" uczestniczyły w złazie Andrzejkowym w Narwi. Przez trzy dni razem z innymi harcerzami z Hufca Bielsk Podlaski wesoło spędziliśmy czas na wspólnej zabawie. Jak zwykle był czas na wspólne spiewanie i pląsy, nie zabrakło również elementów metodyki harcerskiej. Niezwykłą atrakcją było zwiedzanie lotniska i samolotów w zakładzie PRONAR. W trakcie obrzędowego świeczkowiska, nasze harcerki: Martyna Białowieżec, Julia Kuprianowicz,Magdalena Pupek i Ewelina Jałoza złożyły przyrzeczenie harcerskie.

Betlejemskie Światełko Pokoju

"Odważnie twórzmy pokój" pod takim hasłem przebiega tegoroczna akcja przekazania światełka. Jak zwykle przedstawiciele naszej drużyny uczestniczyli w uroczystym przekazaniu światełka w dn. 20.12.2016r. w Bielsku Podlaskim. W dniu następnym przekazali wraz z życzeniami świątecznymi i noworocznymi do wszystkich urzędów i instytucji w Czyżach.Następnie podczas apelu betlejemskie światełko pokoju przekazali na ręce dyrektora szkoły Mirosława Pietkiewicza  z życzeniami dla wszystkich nauczycieli,  uczniów i pracowników szkoły.

Wyjazd w czasie ferii zimowych.

Dzięki uprzejmości GOK-u w Czyżach wyjechaliśmy w dniu 31.01.17 na wycieczkę do Nadleśnictwa Hajnówka. Mieliśmy okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o historii Puszczy Białowieskiej i nie tylko.Spacerowaliśmy po lesie w towarzystwie Pana Leśniczego, na koniec zjedliśmy kiełbaski i pobawiliśmy się przy ognisku.Było mroźno, ale wspaniale spedziliśmy czas.