2022/23 2021/22 2020/21 2019/20 2018/19 2017/18 2016/17 2015/16 Plan Pracy

ZHP

2021/22

„Żyję zdrowo – nałogom mówię NIE” pod takim hasłem w dniu 9.05.2022r. odbyły się warsztaty mające na celu przeciwdziałanie i zapobieganie uzależnieniom. Uczestnicy spotkania poszerzyli wiedzę o uzależnieniach od narkotyków, alkoholu, nikotyny i Internetu. Poznali ich zgubny wpływ na organizm człowieka. Na początek scenkę pod tytułem „Nie Pal” przygotowali uczniowie klasy IV, następnie wspomnienia młodzieży uzależnionej „Chcę żyć” przygotowały i zaprezentowały harcerki z 2DH. Spotkanie miało formę warsztatowo -  zabawową,  dzięki dofinansowaniu z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych jako nagrody zakupiono każdej klasie piłki do gry oraz zestaw do unihokeja. Po zakończeniu warsztatów wszyscy uczestnicy otrzymali wodę, soki do picia i owoce. Apel przygotowały i przeprowadziły Krystyna Nikołajuk i Pedagog Elżbieta Tychoniuk.

SŁODKI POCZĘSTUNEK OD HARCERZY

Z okazji Dnia Kobiet harcerze z 2 DH Tropiciele przygotowali słodki poczęstunek dla Pań, który wręczyli wszystkim napotkanym Kobietom  i Kobietkom na ulicy. Odwiedziliśmy również zaprzyjaźnione Panie w Urzędzie Gminy i Ośrodku Zdrowia.

Drużynowa Krystyna Nikołajuk

Życzenia świąteczno - noworoczne

Tradycyjnie w dniu 15.12.2021 harcerze 2 DH „Tropiciele” wraz z drużynową pwd. Krystyną Nikołajuk w imieniu dyrektora, pracowników, nauczycieli i uczniów szkoły przekazali życzenia świąteczne i noworoczne przedstawicielom wszystkich instytucji w gminie. Nasze kartki przekazaliśmy również seniorom z Dziennego Domu Pomocy w Szostakowie.

PRZYGOTOWYWANIE KARTEK ŚWIĄTECZNYCH

HARCERSKIE ANDRZEJKI