SU Plan Pracy Samorządu 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017

Święto Pluszowego Misia

Z okazji Dnia Pluszowego Misia pluszaki zawitały do nas do szkoły. Były w każdej klasie, a najwięcej misiaków zgromadziły dzieci z klasy II wraz ze swoją wychowawczynią.

Wizyta w schronisku  dla psów "Ciapek" w Hajnówce

"Znów niespodzianka dla naszych psiaków smiley Podziękowania dla Zespołu Szkół w Czyżach w szczególności dla klasy I gimnazjum, dla dyrektora Pana Mirosława Pietkiewicza oraz Pani pedagog Elżbiety Tychoniuk za organizację zbiórki w szkole oraz odwiedziny w naszym schronisku zresztą nie pierwsze bo wspieracie nas już kolejny raz. Dziękujemy serdecznie heart heart heart" - taki oto wpis pojawił się na Facebooku po naszej wizycie w schronisku.

6 grudnia - MIKOŁAJKI

Mikołaj odwiedził uczniów w każdej klasie, częstował łakociami i składał życzenia z okazji zblizających się świąt. Na pamiątkę każda klasa pstryknęła sobie fotkę z Mikołajem.

Lodowisko 2017

Dnia 24 lutego 30 - osobowa grupa chętnych uczniów naszej szkoły wyjechała na lodowisko do Białegostoku. Rekreacji na lodzie  w miłej atmosferze starsi i młodsi uczniowie zażywali przez 90 minut. Było, jak zawsze, bardzo fajnie. yes