SU Plan Pracy Samorządu 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017

Z wizytą w Schronisku dla psów "Ciapek" w Hajnówce.

Już po raz drugi Samorząd Uczniowski przeprowadził ogólnoszkolną akcję zbiórki karmy dla psów przebywających w schronisku. Każdy chętny do pomagania uczeń mógł przynieść dowolną ilość karmy. W sumie udało sie zebrać 75 kg karmy. Najwięcej karmy zebrali uczniowie klasy IV, V i VI. W nagrodę przedstawiciele  tych klas oraz przewodnicząca SU dostarczyli karmę do schroniska "Ciapek" w Hajnówce. O podziękowaniach za karmę można było poczytać na stronie schroniska na Facebooku. My też dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w akcji. smiley

Rekreacja w Parku Wodnym w Hajnówce

Oj, działo się , działo....W piątkowe popłudnie 11 grudnia 2015 roku, 30 osobowa grupa chętnych uczniów wyjechała na basen do Parku Wodnego w Hajnówce, aby zażyć kąpieli wodnej, pozjeżdżać ze zjeżdżalni, wygrzać się w saunie  - jednym słowem, żeby się zrelaksować po ciężkich dniach spędzonych w szkole. Opiekunami grupy były  panie Mariola Sawczyńska i Elżbieta Tychoniuk.

Mikołajki - 6 grudnia 2015 rok

smiley Oczywiście był, jak co roku 6 grudnia, Mikołaj w szkole i rozdawał grzecznym dzieciom łakocie. W tym roku były to soki owocowe, bo ma być zdrowo.

"Spotkanie z Kolędą"

W "Spotkaniu z Kolędą" 13 stycznia 2016 roku uczestniczyli uczniowie klas IV, V i VI. Każda klasa przygotowała po dwie kolędy, które przepięknie śpiewane wysłuchali wszyscy obecni uczniowie i nauczyciele oraz pan dyrektor. Było też wspólne śpiewanie kolęd do których akompaniowała Izabela Karczewska uczennica klasy I gimnazjum. Na zakończenie wszyscy kolędnicy "dostali zapłatę", czyli słodycze.

Dyskoteka choinkowa 2016

Karnawał w pełni, a więc i czas na dyskotekę choinkową. Młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum wspólnie bawiła się do godzin wieczornych. Zabawa była przednia. yes

Na lodowisku w Białymstoku devil

Hajda na lodowisko!!!!!!! smiley bo  w naszej szkole to tradycja. Wszyscy chętni do waracji na lodzie uczestniczyli w wyjeździe. Było super, bo inaczej być nie mogło. Opiekowały się nami Panie Mariola Sawczyńska i Elżbieta Tychoniuk yes

Podróż bez biletu

Akcja ph. „Podróż bez biletu”, w której udział wzięli uczniowie klas IV – VI i gimnazjum wykonując plakat popularyzujący wybrane państwo europejskie. Wykonane prace zostały wyeksponowane i każdy mógł wyruszyć w podróż po Europie bez biletu.