Czwartek 25.04.2024

Projekty Edukacyjne

logo_LS (2).png

LEPSZA SZKOŁA to ogólnopolski projekt edukacyjny organizowany przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, który ma na celu przygotowanie uczniów do sprawdzianu po szkole podstawowej, pomaga w weryfikacji wiedzy uczniów, badaniu efektywności nauczania oraz w przygotowaniach do egzaminów zewnętrznych.
           Uczniowie 4 razy w ciągu roku piszą testy. Po każdym teście istnieje możliwość porównania wyników poszczególnych uczniów i całej klasy
z wynikami szkoły, województwa i całej Polski. Po każdej sesji otrzymujemy dokładnie opisane zadania, analizę wyników uczniów oraz wskazanie, które z typów zadań sprawiają im największe trudności.

Program realizowany jest na lekcjach języka polskiego i matematyki.

Projekt "Nowoczesna i innowacyjna Szkoła Podstawowa w Czyżach"

Galeria zdjęć:

Rok szkolny 2018/2019       Rok szkolny 2019/2020

ROK SZKOLNY 2023/2024

Witamy serdecznie na stronach

Szkoły Podstawowej w Czyżach

Czterodniowa wycieczka w góry

Warsztaty "Mistrz Tangramu" w świetlicy

Wiosenne inspiracje

Konkurs "Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej"

Konkurs plastyczny "Wiosna ach to Ty!"

Kangur Matematyczny 2024

Dzień Kobiet w GOK w Czyżach